Hediye Dizayn – Hakkımızda

2017 yılında Ankara’da kurulan Hediye Dizayn hediyelik eşya marketi binlerce çeşit ürün ve kendisine has tasarımları ile bir çok kişiye hizmet vermektedir.

Özellikle Kişiye Özel Tasarımlar, Düğün, Nişan, Kına Tasarımları, Doğum Günü Tasarımları, Sevgiliye Tasarımlar ile yüzlerce mutlu müşteriye sahiptir.

Ankara’da şuan da aktif olarak 2 farklı konumda atölyesi bulunan, Hediye Dizayn hem İç Anadolu Bölgesindeki insanlara, hemde Tüm Türkiye’ye tasarımlarını göndermektedir. Hediyedizayn.com.tr ile de online satışa geçen firmamız güçlü internet altyapısı ve güvenli site bağlantısı ile tüm Türkiye ve komşu ülkelere tasarımlarını göndermektedir.

Tasarımlarımız Nelerdir? Yaptığımız işlerden sadece bir kaç tanesi:

Kişiye Özel Tasarımlar

İstediğiniz ölçü ve renklerde size özel tasarımlar üretiyoruz.

Özel Gün Tasarımları

Özel günlerinizde yanınızdayız! Düğün, nişan, kına, doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü, babalar günü vb. tüm özel tarihlerde sevdiklerinize hediyeler gönderebileceğiniz tüm ürünleri sizler için üretiyoruz.

Ev-Dekorasyon Tasarımları

Evinizin şık görünmesini istemez misiniz? Hediye Dizayn evinizin tasarımına uygun şık tasarımlar ile evinizin daha da güzel görünmesini sağlıyor.